Titiz: ”Her Kesimden Oy Alacağız”

31 Mart seçimlerine yaklaşırken tempoyu iyice artıran Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, sahadaki izlenimlerini paylaştı ve farklı kesimlerden oy alacaklarını iddia etti.

İlk defa kararsız seçmenin bu kadar yoğun olduğu bir seçim sürecini yaşadıklarını ifade eden Emin Titiz, şunları kaydetti;

“Seçim kampanyaları insanları seçim havasına sokmak için yapılır. Ama geldiğimiz noktada maalesef insanımızın havasını bile söndürdüler.

Biz kullandığımız yeni dil, üslup ve yaklaşımımızla insanımızın söndürülen havasını yeniden yerine getirip Saadet’le buluşturacağız. Her kesimden oy alacağız. Yaptığımız seçim kampanyası, söylemlerimiz ve duruşumuzla bütün siyasi partilerin memnuniyetsizlerine dokunuyoruz ve çok güzel geri dönüşleri alıyoruz.

Özellikle geçmişte siyasilerin soğuk ve samimiyetsiz söylemlerinden ve eylemlerinden sıkılmış olan insanımız, bizim bu samimi yaklaşımımıza, meselelere getirdiğimiz reel çözümlere kayıtsız kalmıyor. Çok farklı kesimlerden bize destek vereceğini ifade eden kitleler var. Bu, bizim enerjimizi ve coşkumuzu bir kat daha artırıyor.”

MESELELERE GERÇEKÇİ YAKLAŞIYORUZ
“Saadet Partisi olarak Bartın’da yerel seçimlerin havası hep farklı olmuştur. Ayrı bir motivasyonla seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Partimize uzun süredir var olan ilginin de her geçen gün arttığına şahit oluyoruz.

Biz Saadet Partisi olarak, her zaman olduğu gibi bugün de meseleleri doğru analiz etme ve reel çözümler ortaya koyma gayreti içerisindeyiz. Kampanyamızı yürütürken kesinlikle oy kaygısı taşımadan, faydasız polemiklere girmeden veya seçmeni etkilemek için afakî projeler ortaya koymadan, insanımızın gerçek problemlerine gerçekçi çözümler ve projeler ortaya koyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ve bu tarzımızla geniş kitlelerin gönlünde edindiğimiz yeri perçinleme gayretindeyiz. Her dönem bize karşı gelişen sempati, inşallah bu seçimde sandığa da yansıyacak.”