Tabelâyıda biz Koyalım; “Buraya çöp ve harfiyat ATMAYINIZ!”

ÖZEL HABER

Bartın’la Alakalı Medya-Haber-Reklam Firması Sahibi ve Genel Koordinatörümüz Serkan GİRGİN 5 Temmuz Pazar Günü İnkum-Güzelcehisar-Mugada Sahil Bölgelerinde bir takım incelemeler yaptı.

Inkum’da Tatilcilerin Trafik Yoğunluğu, Plaj,Kovid-19 Denetimleri ve uygulamarı,Güzelcehisar’da yogunluk ve yürüyüş yolunun son durumu,Mugada bölgesinde Sahil Temizliği ve Ulaşım yollarında son durumu incelemeye ve gözlemlemeye giden Girgin, Gözpınar-Karamazak-Kızılelma Köylerinin Yıl Ayrımında gördüğü manzara karşısında Şaşkınlık yaşadı.

Sosyal Medya Hesaplarımızda ANLIK OLARAK Müdahale ettik!

Sosyal Medya hesaplarından açtığımız yüzlerce canlı yayın ile Bartın gündemini siz takipçilerimize anlık olarak aktarma gayreti içerisinde olduk.

Alanda incelemeler yapıp Civar köylerden bilgiler alan Serkan GİRGİN Durumun yıllardır aynı olduğunu öğrendi. Canlı yayın ile durumu kamuoyuna aktarıp ve çözüm için yetkililere çağrıda bulundu.

TEŞEKKÜRLER !!

Bartın Valiliği duruma anında müdahale etti.

Bartın İl Özel İdaresi Kepçe ve kamyonlarla Alanı Temizledi.

Bartın İl Jandarma Personeli Alanda Çalışmalar Yaptı.

Genel Koordinatörümüz Serkan GİRGİN,” Bartın’da bu tarz görüntüler çok üzücü,buradan vatandaşlarımıza sesleniyorum Lütfen Doğayı Koruyalım.Özellikle şu sloganı benimseyin (En Güzel Temizlik Kirletmemektir.) Umuyorum ki Tekrarı olmaz.”dedi.

Bizde TABELAYI BURAYA ASIYORUZ!

BURAYA ÇÖP VE HARFİYAT ATMAYIN!