MHP Amasra İlçe başkanlığına Gürkan ÖZENGİ Atandı.

MHP Amasra İlçe başkanlığına Gürkan ÖZENGİ Atandı.
Önceki Dönem MHP Amasra  İlçe Başkanı Bilgehan Doğanel’in İkamet Değiştirmesi Dolayısıyla boşalan koltuğa  Gürkan ÖZENGİ Atandı.
Gürkan ÖZENGİ, MHP İl Başkanı Ercüment ÖZÇELİK ve Merkez İlçe Başkanı Murat DEMİR beraber MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih YALÇIN ve Sadir DURMAZ’ı ziyaret ettiler.

Özengi, “ÖNCE ÜLĶEM ve MİLLETİM sonra Partim ve Ben” Anlayışıyla Hareket edeceğim.

MHP Amasra İlçe Başkanlığı’na atanan Gürkan Özengi, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin kendisine göreve layık görmesinden onur duyduğunu söyledi. Özengi, “Zor ama bir o kadar da kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Ülkemiz çok hassas bir dönemden geçmektedir. Partimizde bu hassas dönemi atlatmak için tarih boyu olduğu gibi bu günde sadece Türk milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanındadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel başkanımızdan üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışla hareket etmektedir.Yönetim kurulumuzla beraber Milliyetçi Hareket Partimizi ilçemizde temsil etme sorumluluğu şahsımıza yüklenmiştir.Kutlu yolda kutlu davamızı en üst düzeye çıkarma hedefi ve azmi içinde olacağız” dedi.


Gürkan ÖZENGİ Kimdir ?
1979 yılında Amasra’da doğdu.Uzun Süre Amasra’da karate antrenörlüğü ile başlayan spor hayatı ile  birlikte 1999/2002 yıllarında Amasra Ülkü Ocağı Başkanlığı görevi sonrasında 2 dönem MHP İlçe yönetimi görevinde bulundu.Evli ve 1 çocuk babası ÖZENGİ, Uzun yıllardır işletmecilik yaptı. Şuanda Günbatımı Balık Restaurant işletmecisidir