Kozcağız’da veteranlar rüzgarı

Kozcağız’da veteranlar rüzgarı

Türkiye Master Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu, Şehit Uğur Akyer Veteranlar ile Kastamonu Veteranlar arasındaki karşılaşmayı izlemek için Bartın’ın Kozcağız Beldesi’ne geldi. Başkan Gürsü ve Başken Vekili Savaş Buyurman karşılaşma öncesinde ise beldedeki çocuklara futbol malzemeleri hediye etti.

Türkiye Master Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu, Şehit Uğur Akyer Veteranlar ile Kastamonu Veteranlar arasındaki karşılaşmayı izlemek için Bartın’ın Kozcağız Beldesi’ne geldi. Başkan Gürsü karşılaşma öncesinde ise Türkiye Master Veteranlar Futbol Federasyonu Başkan Vekili Savaş Buyurman’la birlikte beldedeki futbol sevdalısı çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla sohbet edip Gürsu ve Buyurman çocuklara futbol topu ve forma, yağmurluk antrenmanları malzemeleri gibi bir çok spor malzemesi dağıttı.  

Çocuklar hediyeleriyle maç yaptı

Çocukların kendilerine hediye edilen futbol malzemelerini aldıklarındaki mutluluğu gözlerinden okunurken çocuklar aynı zamanda karşılaşma öncesinde aldıkları hediye formalarla sahada küçük bir maç ta yaptı. Şehit Uğur Akyer Veteranlar ile Kastamonu Veteranlar arasındaki karşılaşmayı izleyenler arasında Şehit Akyer’in babası İbrahim Akyer de yer aldı. Oğlunun isminin böyle önemli bir takımın adına verilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Baba Akyer duygusal anlar yaşadı.

Buyurman’dan Kozcağız gençliğine büyük destek

Türkiye Master Veteranlar Futbol Federasyon Başvekili Savaş Buyurman ise Federasyon Başkanı Kenan Gürsu’yu Kozcağız Beldesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi. Şehit Uğur Akyer Veteranlar Takımının kurulmasında ve veteranlar karşılaşmalarının Kozcağız’da yapılmasında öncü isimler arasında yer alan Buyurman, böyle önemli bir etkinliğe destek veren ve bu etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür etti.