Bartın’ın Parlayan Yıldızı Ulus’a Bir Proje Daha

Ulus İlçesine Yapılan Çok Fazlaca Yatırımdan Sonra Belediye Başkanı Hasan Hüseyin UZUN Doğa Kenti Ulus’a Çok Yakışacak Harika Bir Projeye İmza Atmış.

Ulus Çayı Taşkın Koruma ve Rekreasyon Projesi Tamamlandığında Ulus’lulara Ayrı Bir Yaşam Alanı Oluşturacak Projeler Hakkında Sosyal Medya Hesaplarından Projeleri Paylaşan Ulus Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uzun Prestij Projelerinden olan Ulus Çayı Taşkın Koruma ve Rekreasyon Projesi ile ilgili açıklamada bulunarak ; Doğa Kenti Ulus’u ilçeler arası gelişim hızında en ön safta tutacaklarını belirterek, Ulus’un hizmet almaya devam edeceğini söyledi.
Ulus Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Hüseyin Uzun : “Devam eden Ulus Çayı Taşkın Koruma ve Rekreasyon Projemizin tamamlanması sonrasında Doğa Kenti Ulus’a ayrı bir güzellik gelecek. Özel İdare İşhanından Eski Afet Evlerine kadar olan Irmak Sokakta planlanan Sosyal Tesisler ve donatılar, mini amfi, kamelyalar, bisiklet ve yürüyüş yolları ile Doğa Kenti Ulus’a değer katmaya kararlıyız.” dedi.