Bankoğlu,Hemşehrilerinin Sohbetlerine Ortak Oldu ve Halkın Sorunlarını, Taleplerini Dinledi.

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Köylerde Kahvehane Ziyaretleri Gerçekleştirerek Hemşehrilerinin Sohbetlerine Ortak Oldu ve Halkın Sorunlarını, Taleplerini Dinledi.

CHP Bartın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Kayadibikavlak, Kayadibiçavuş, Kaşbaşı, Gürpınar ve Yıldız köylerinde kahvehane ziyaretleri gerçekleştirerek yurttaşların sohbetlerine ortak oldu.

Bankoğlu, şehrimiz Bartın’ın ilçe, belde ve köylerinde, Cumhuriyet Halk Partisi teşkilat mensuplarıyla birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, Kayadibikavlak, Kayadibiçavuş, Kaşbaşı, Gürpınar ve Yıldız köylerinde yurttaşlarla buluşarak onlarla sohbet etti ve taleplerini dinledi.

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, yurttaşlarımızın sorunlarının en başında, şüphesiz ki ekonomik sorunların geldiğini ifade ederek her ne kadar iktidar partisi, mevcut krizi inkar etse de her ilde olduğu gibi şehrimiz Bartın’da ekonomik sorunların kendini hissettirdiğini vurguladı. Bankoğlu, açıklamalarının devamında şöyle konuştu:

“Hemşehrilerimizin sorunları ve talepleriyle her an ilgilenmenin gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda, gerçekleştirdiğimiz köy ve kahvehane ziyaretlerinde de oldukça sıcak ve samimi bir biçimde karşılanıyoruz. Genel anlamda, köylülerimizin sorunlarının belki de en başında, ülkemizin artık bir “tarım ülkesi” olmaktan çıkarılması geliyor. Üretim toplumu yerine tüketim toplumu hâline dönüşmemiz de şüphesiz ki, önem teşkil eden bir başka problem. Hayat pahalılığının el yaktığı ve hemen hemen her kesimden yurttaşlarımızın satın alım gücünün düşmeye yüz tuttuğu bu günler, zorlukları da beraberinde getiriyor.”

Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının geleceği günlerin yakın olduğunu özellikle vurgulayan Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, Parti olarak birincil politika ve amaçlarının, yurttaşları refaha kavuşturmak olacağının altını çizdi.