Abdipaşa’da Göçü Önleyecek Proje

Abdipaşa belediye başkanlığı için aday olan Müjdat Gür, Halkın fırsat verilmesi halinde yapacaklarını Paylaştı.

Avrupa Türk Girişimciler Birliği’nde Uzun Yıllardır Görev Yapan Müjdat Gür, Abdipaşa Beldesine İş İmkanı Getirip Göçü Önlemek için Projelerinin Hazır olduğunu Duyurdu .

BELEDİYE OLARAK ARSA TAHSİSİ VE ALTYAPI DESTEĞİ VERECEĞİZ

Avrupa başta olmak üzere ülkenin Bir çok Bölgesinden Farklı Sektörlerden İşadamlarıyla Görüşmeler Yaptığını ve Abdipaşaya İş İmkanları Getirileceğini Söyledi.

31 Mart’ta Yapılacak Yerel Seçimlerde Abdipaşa’lıların Teveccühü ile Memleketimize Küçük Ölçekli Sanayi İşletmeleri Kazandıracağız, Başlangıç olarak, Belediyenin Arsa Gösterdiği ve Alt Yapı Desteği Sağlandığı Banyo ve wc aksesuar üretimi yapan yaklaşık 50 kişinin istihdam edileceği imalathaneyi beldeye Kazandıracağız.

50 Kişilik istihdam Sağlayacak İmalathanenin Sözünü Aldık

Sektör Sahiplerinden Bizzat Sözünü Aldık İnşallah Beldemizde işsizlik ve göç sorunu bu tür yatırımlarla önleyeceğiz” dedi.

Müjdat Gür, Ak Partinin Kuruluşundan beri Ak Parti Avrupa Kadrolarında Yer Almakta ve Uzun Yıllar 2004 Yılında Cumhurbaşkanımız tarafından Kurulan UETD( Avrupa Türk Demokratlar Birliği) Ekonomi ve İş Adamları Birim Başkanlığı Görevini Yaptığını İfade Etti.

Ayrıca ATGB( Avrupalı Türk Girişimciler Birliği) Yönetiminde Yer Almakta Olduğunu İfade Etti.

ATGB( Avrupalı Türk Girişimciler Birliği) Olarak Avrupalı İşadamları ile bir araya gelerek 16 sektörden oluşan Anonim şirketini kurduğunu belirtti.

İlk etapta İzmir/torbalı ve Sakarya/Akyazı İlçesinde tarım ve hayvancılık sektöründe 1500 büyükbaş hayvan olmak üzere Modern bir çiftliği Türkiye’nin ekonomi ve istihdamına kazandırdıklarını belirtti.

Önümüzdeki Yıllarda ATGB( Avrupalı Türk Girişimciler Birliği) olarak Abdipaşaya da Büyük Yatırımlar Yapacaklarını Belirttiler.

Son Olarak 24 Haziranda Ak Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Olan Müjdat Gür Abdipaşa için En Önemli Projenin; İşsizlik ve Göçü Önlemek Olduğunu Vurguladı.